Помилка
 • JFolder::create: Неможливо створити каталог

58353

 

  Компанія Verdani®, що розвивається, має величезний потенціал та бездоганну репутацію. Ми відкриті для співпраці, і пропонуємо нашим партнерам різноманітні програми взаємодії на шляху до досягнення загальних цілей. Ми зацікавлені в довгостроковій взаємодії, тому прагнемо створити самі прозорі та вигідні умови, забезпечуємо повну інформаційну підтримку по обраних напрямках роботи.

Якщо перспектива співпраці зацікавила Вас, Ви можете зв'язатися з нами

 

  Якість нашої продукції підтверджується тривалою і плідною співпрацею з найбільшими торговими мережами країни - «Епіцентр», «Ашан», «Леруа Мерлен», «Олді», «Амстор», «МЕТРО», «Спортмастер», «Варус» і іншими.

 

Leroy Merlin.svg

Epicentrk logoAuchan logo.svg p61ofqb9985c680bc0915fe1ba

metro logo e1519712152278

logo2

Сфери застосування

 • Будівельна ізоляція

  222Продукція хімічно зшитого поліетилену Verdani - це матеріал з високими теплоізоляційними, вологобар'єрними, звукоізоляційними показниками.

  Більше інформації

 • Товари для спорту, відпочинку та туризму

  333

  Пінополіетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва товарів для спорту, відпочинку та туризму.

  Більше інформації

 • Ізоляція для автомобілебудування

  444

  Правильна шумоізоляція необхідна для будь-якого автомобіля, будь то старенька вітчизняна машина, або нова іномарка. Навіть топові автомобілі, вже з вбудованою на заводі шумоізоляцією, часто вимагають її поліпшення. Для чого потрібна шумоізоляція? Чи можна обійтися і без зайвих витрат? Більше інформації

 • Товари для легкої промисловості

  555

  Сьогодні в багатьох салонах краси, готелях, СПА-салонах, фітнес-центрах, соляріях і інших подібних установах широко використовуються тапочки з пінополіетилену. Пояснити таку високу затребуваність на даного роду продукцію досить просто - вони дуже зручні і відрізняються доступною ціною.

  Більше інформації