Помилка
 • JFolder::create: Неможливо створити каталог

  Українська компанія Verdani®  - перший та єдиний вітчизняний виробник інноваційної ізоляції з хімічно зшитого пінополіетилену.

  Наявність власного виробництва, сучасне високопродуктивне обладнання гарантують в найкоротші терміни виробництво та постачання замовлень будь-яких об'ємів та необхідних характеристик: щільність, товщина, колір, довжина намотки.

  Випробування, система тестування та контроль, які проводяться провідними інститутами України, дозволили зробити повну сертифікацію продукції та включити її в будівельні норми України.

  Сьогодні компанія Verdani® - це економічно стабільне підприємство, що гарантує екологічну безпеку продукції та має міцні партнерські зв'язки з провідними компаніями на ринку ізоляційних матеріалів.

  Зараз, коли ціни на енергоносії стрімко зростають, питання енергозбереження як ніколи актуальне. Це однаково23101803 стосується як мешканців багатоквартирних будинків, так і власників приватних будівель. Комплексна звукоізоляція та теплоізоляція будинку – даху, стін, підлоги, віконних та дверних отворів - є одним з основних джерел енергозбереження та створення комфортної атмосфери всередені помешкання.

 

  Нашою метою є масштабне запровадження сучасних оригінальних рішень із застосуванням високоефективного та довговічного теплоізоляційного, вологобар'єрного, звукоізоляційного полотна.

logo2

Сфери застосування

 • Будівельна ізоляція

  222Продукція хімічно зшитого поліетилену Verdani - це матеріал з високими теплоізоляційними, вологобар'єрними, звукоізоляційними показниками.

  Більше інформації

 • Товари для спорту, відпочинку та туризму

  333

  Пінополіетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва товарів для спорту, відпочинку та туризму.

  Більше інформації

 • Ізоляція для автомобілебудування

  444

  Правильна шумоізоляція необхідна для будь-якого автомобіля, будь то старенька вітчизняна машина, або нова іномарка. Навіть топові автомобілі, вже з вбудованою на заводі шумоізоляцією, часто вимагають її поліпшення. Для чого потрібна шумоізоляція? Чи можна обійтися і без зайвих витрат? Більше інформації

 • Товари для легкої промисловості

  555

  Сьогодні в багатьох салонах краси, готелях, СПА-салонах, фітнес-центрах, соляріях і інших подібних установах широко використовуються тапочки з пінополіетилену. Пояснити таку високу затребуваність на даного роду продукцію досить просто - вони дуже зручні і відрізняються доступною ціною.

  Більше інформації