Помилка
 • JFolder::create: Неможливо створити каталог

444

  Правильна шумоізоляція необхідна для будь-якого автомобіля, будь то старенька вітчизняна машина, або нова іномарка. Навіть топові автомобілі, вже з вбудованою на заводі шумоізоляцією, часто вимагають її поліпшення. Для чого потрібна шумоізоляція? Чи можна обійтися і без зайвих витрат?

 Головна мета шумоізоляції - зменшення звукового та вібраційного навантаження, створення комфорту для водія і пасажирів, усунення надокучливого скрипу елементів салону, поліпшення комфорту і відчуттів від експлуатації авто.

    Роботи із шумоізоляції за допомогою шумоізоляційних матеріалів, можна розділити за наступними завданням:
   1) Вібро-Шумоізоляція:
1.1. Зниження віброзавантаженості авто;
1.2. Зниження рівня шуму з боку моторного відсіку;
1.3. Зниження рівня шуму від коробки перемикання передач;
1.4. Зниження рівня дорожнього шуму;
1.5. Усунення скрипів декоративних елементів салону.
   2) Робота з акустичною системою - поліпшення звучання методом вібро-шумоізоляції елементів створюють сприятливі умови для правильного звучання і роботи динаміка.
   3) Теплоізоляція салону.

Переваги шумоізоляції:

 • Підвищення рівня безпеки під час їзди (водій не відволікається на сторонні шуми, не втрачає увагу внаслідок швидкої стомлюваності);
 • Зростання рівня комфорту - шумоізоляція автомобіля робить можливою тривалу їзду без негативних наслідків для водія і пасажирів;
  1 31
 • Створення корректного акустичного ефекту, завдяки чому музика в салоні звучить ідеально;
 • Термоізоляція: влітку авто довше зберігає прохолоду з вимкнутим двигуном, а взимку довше остигає, зберігаючи тепло в салоні;
 • Додаткова гідгоізоляція кузова - вода з салону не потрапить на металеві частини кузова і не викличе їх корозію;
 • Збільшення експлуатаційного терміну авто.

 На ринку з'явилася велика кількість матеріалів для шумоізоляції, АЛЕ ТІЛЬКИ ВИКОРИСТАННЯ ЯКІСНИХ МАТЕРІАЛІВ дає результат на довго і не призведе до марної трати грошей! Будьте уважні!

logo2

Сфери застосування

 • Будівельна ізоляція

  222Продукція хімічно зшитого поліетилену Verdani - це матеріал з високими теплоізоляційними, вологобар'єрними, звукоізоляційними показниками.

  Більше інформації

 • Товари для спорту, відпочинку та туризму

  333

  Пінополіетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва товарів для спорту, відпочинку та туризму.

  Більше інформації

 • Ізоляція для автомобілебудування

  444

  Правильна шумоізоляція необхідна для будь-якого автомобіля, будь то старенька вітчизняна машина, або нова іномарка. Навіть топові автомобілі, вже з вбудованою на заводі шумоізоляцією, часто вимагають її поліпшення. Для чого потрібна шумоізоляція? Чи можна обійтися і без зайвих витрат? Більше інформації

 • Товари для легкої промисловості

  555

  Сьогодні в багатьох салонах краси, готелях, СПА-салонах, фітнес-центрах, соляріях і інших подібних установах широко використовуються тапочки з пінополіетилену. Пояснити таку високу затребуваність на даного роду продукцію досить просто - вони дуже зручні і відрізняються доступною ціною.

  Більше інформації